امضای تفاهم نامه تحول دیجیتال بین پژوهشگاه صنعت نفت و هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس

hosseini
| shirin hosseini | پیام بگذارید
تحول دیجیتال

به گزارش روابط عمومی دانیال موج، با امضای  تفاهم نامه تحول دیجیتال بین پژوهشگاه صنعت نفت و هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، از این پس هلدینگ دانش بنیان دانیال موج، شریک اجرایی این تفاهم نامه با هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس خواهد بود.

تحول دیجیتال (Digital Transformation) یا DT به معنی یکپارچه‌سازی فناوری‌های دیجیتال با تمامی زمینه‌های کسب و کار است. این مفهوم بر تغییر نحوه انجام عملیات و ارزش‌گذاری بر مشتری متمرکز است و به ایجاد تغییرات فرهنگی- سازمانی برای مقابله با چالش‌های موجود نیز می‌پردازد.

به بیان دیگر، در پاسخ به سوال بستر اصلی تحول دیجیتالی چیست، می‌توان گفت DT ، فرآیند دیجیتالی کردن فرآیندهای داخلی و خارجی سازمان با استفاده از فناوری است DT به کسب و کارها کمک می‌کند تا عملکرد خود را بهبود ببخشند و با خطر اختلالات و مشکلات کاری مقابله کنند.

شرکت دانیال موج، به عنوان یکی از شرکت‌های برتر ایرانی در زمینه تحقیق، توسعه، تولید و به‌کارگیری تجهیزات مخابرات به ویژه تجهیزات نوری، با سرمایه‌گذاری در واحد تحقیق و توسعه خود توانسته است تجهیزات و دستگاه‌هایی با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های مدرن با کیفیت جهانی در زمینه‌های مخابرات، صنعت، اتوماسیون و… تولید نماید. این شرکت با توجه تغییرات دنیال امروز به سمت دیجیتالی شدن، خدمات تحول دیجیتال را به سازمان‌ها ارائه می‌دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *