انعقاد تفاهم‌نامه بین پژوهشگاه صنعت نفت کشور و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

hosseini
| shirin hosseini | پیام بگذارید
پژوهشگاه صنعت نفت

به گزارش خبرگزاری دانیال موج، امروز، 24 اردیبهشت 1401، مراسم انعقاد تفاهم‌نامه بین پژوهشگاه صنعت نفت کشور و سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، با حضور مهندس سخاوت اسدی، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس و دکتر توفیقی، ریاست پژوهشگاه صنعت نفت برگزار شد. این تفاهم‌نامه با محوریت همکاری در زمینه هوشمندسازی و تحول دیجیتال و با تاکید بر‌ مدیریت مسائل زیست محیطی تنظیم و به امضای طرفین رسید. هلدینگ دانش بنیان دانیال موج با مشارکت پژوهشگاه صنعت نفت در نظر دارد تا این مگاپروژه ملی را عملیاتی نموده و عسلویه به منطقه‌ای پایلوت در حوزه تحول دیجیتال کشور تبدیل شود.

نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه، سالانه با حضور جمع كثیری از شركت‌های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می‌گردد. این نمایشگاه، یکی از مهم‌ترین محل‌های بازاریابی کالاها و خدمات فنی و مهندسی شرکت‌های ایرانی و خارجی فعال در صنعت نفت ایران است و به‌همین دلیل همواره از این نمایشگاه استقبال فراوانی می‌شود. نمایشگاه صنعت نفت بزرگ‌ترین نمایشگاه کشور و بزرگ‌ترین نمایشگاه نفت خاورمیانه است و در بررسی روند حرکت شرکت‌های حاضر در این نمایشگاه، افزایش توانمندی‌ها و ورود این شرکت‌ها به حیطه‌های فتح نشده صنعت نفت به‌وضوح قابل مشاهده است.

این نمایشگاه، جمعه ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ با حضور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی، جواد اوجی وزیر نفت و جمعی از نمایندگان مجلس و فعالان حوزه نفت و انرژی در نمایشگاه بین‌المللی تهران افتتاح شد و تا پایان وقت روز دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *