بازدید مدیران ارشد سازمان اوقاف کل کشور از شرکت دانیال موج

در این بازدید که با حضور مدیر کل بقاع و مدیر کل فناوری اطلاعات سازمان اوقاف کل کشور برگزار گردید، شرایط همکاری فی مابین شرکت دانیال موج و سازمان اوقاف کل کشور مورد بررسی قرار گرفت.
جناب مهندس مرتضوی، مدیر کل فناوری اطلاعات سازمان اوقاف کشور، با اشاره به اینکه کشور فضای کاری بسیار زیادی با استفاده از ظرفیت های داخلی به خصوص شرکت های دانش بنیان دارد، وسعت فناوری های تولید شده در دانیال موج را تحسین نمود. ایشان ضمن تاکید بر اولویت استفاده از ظرفیت های داخلی جهت تامین زیرساخت های کشور، شرایط تحریم را فرصت مناسب برای همکاری های مستمر در حوزه های مختلف فناوری دانستند.
در این دیدار، حجت الاسلام و المسلمین نوروزپور، مدیرکل بقاع سازمان اوقاف کل کشور، تاکید بر استفاده از فناوری های جدید در کل حوزه ها داشتند. ایشان ضمن اشاره به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی، استفاده از ظرفیت های موجود در راستای افزایش حریم و امنیت اماکن مذهبی را حائز اهمیت دانستند.
در این جلسه محصولات و خدمات شرکت دانیال موج توسط مهندس صباغ زاده تشریح گردید و مدیرعامل شرکت، جناب دکتر صمدیانی تأکید بر همکاری دوجانبه در همه ابعاد داشتند.
بازدید از خط تولید سیستم های مخابراتی دانیال موج، بنا به دعوت شرکت از مدیران سازمان اوقاف کل کشور انجام گردید که امید است فضای همکاری و استفاده از ظرفیت و تولیدات داخلی در این سازمان را افزایش دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *